ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ-ΕΚΛΟΓΕΣ

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ προσκαλεί τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σε Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10/11/ 2021 και ώρα 18:00 μμ. στο χώρο του Σχολείου.

Σε περίπτωση μη ύπαρξης απαρτίας η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί την ίδια ημέρα, ώρα 19.00 μ.μ.

Καλούνται οι γονείς που επιθυμούν να δηλώσουν υποψηφιότητα , να επικοινωνήσουν μαζί μας στο τηλ. 6932707902 (Δραμουντάνη Ειρήνη) ή

με email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Υποψηφιότητες θα γίνουν δεκτές έως και την Τρίτη 9/11/21.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                              Η ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Χριστοπούλου Δήμητρα                                                                            Πετρή Ιωάννα