Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

το ΦΕΚ για την Οργάνωση και λειτουργία σχολικών κέντρων αντισταθμιστικής εκπαίδευσης ως προς την Ενισχυτική Διδασκαλία για το σχολικό έτος 2023- 2024 μπορείτε να το βρείτε εδώ.

Σε περίπτωση ενδιαφέροντος, παρακαλούμε να αποσταλλεί συμπληρωμένη η αίτηση στο email του σχολείου έως 13/11/2023.

Την αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ενισχυτική διδασκαλία μπορείτε να βρείτε εδώ.

Επισημαίνουμε τα εξής βασικά σημεία:

• Κριτήριο για την επιλογή-συμμετοχή των μαθητών/τριών στην Ενισχυτική Διδασκαλία αποτελεί η επίδοσή τους στο αντίστοιχο μάθημα.
  • Κάθε μαθητής/τρια μπορεί να παρακολουθήσει από ένα έως και όλα τα μαθήματα της Ενισχυτικής Διδασκαλίας.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε με το σχολείο.

Attachments:
Download this file (aitisi_enisxytiki.doc)aitisi_enisxytiki.doc[ ]110 kB
Download this file (ΦΕΚ_enisxitiki_2023-24.pdf)ΦΕΚ_enisxitiki_2023-24.pdf[ ]156 kB